Mount&Blade RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mount&Blade RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Saray'a geliş...

YazarMesaj
Joe
Svadya Kralı
Joe

Altın : 442

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Saray'a geliş... Left_bar_bleue100/100Saray'a geliş... Empty_bar_bleue  (100/100)

Saray'a geliş... Empty
MesajKonu: Saray'a geliş...   Saray'a geliş... Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 9:12 pm

Kral yaverini çağırır ve kulağına bir şeyler fısıldar . Yaver hemen telaşla dışarıya çıkar ve atları hazırlamaya başlar ... Bir kaç dakika sonra Kral Joe , yaver ve 5 şovalye ile birlikte Krallık Saray'ına doğru yola koyulur , ancak yağmurlu bir hava vardır 1 kaç saate Krallık Saray'ına gelmiştir . Kapıya doğru yöneldiğinde nöbetçiler kapıyı açar ve kral hafif adımlarla içeriye doğru yürümeye başlar. İçeride bir yaşlı adam vardır kral yavaşça yaşlı adama doğru ilerler ... Kral yaşlı adamın önüne gelince karşısındaki koltuğa yönelir ve hafifçe oturur.

Kral yaşlı adama bakar ...

Kral Joe : Hoş geldin ihtiyar yine sorun nedir?
İhtiyar adam : Birisi var kralım , Gondor adında yağmacı var , ona çok ihtiyacım var.

İhtiyar adam geri kalan konuşmasını Kral'ın kulağına fısıldar.

Kral Joe : Yaa ... Hımm.. Peki onu bulucam ve bulduğum zaman sana haber edicem meraklanma sen ihtiyar.
İhtiyar adam : Tamam kralım , size ne kadar teşekkür etsem azdır ben gideyim izninle ?
Kral Joe : Selametle ihtiyar, Yaver !!! İhtiyarı evine götür!!!

Kral sağ elini çenesine koyar ve düşünmeye başlar. Bir kaç dakika sonra doğrulur.

Kral Joe : Claus !!! çabuk buraya gel!!!

Claus koşarak kralın huzuruna gelir.

Claus : Evet kralım bilmeden bir hatamı yaptım affedin bir daha yapmam ..
Kral Joe : Kes sesini ve beni dinle , Gordon isimli bir yağmacı var ona ihtiyacım var er geç onu bul ve bulmadan dönme !!!
Claus : Tamam efendim , siz hiç meraklan...

Lafın yarısında kral devam eder.

Kral Joe : Hala burdamısın ? !!!

Claus kılıcını ve zırhını alarak Gordon'u aramaya koyulur..
http://mountandblade-rpg.bossforum.org/forum.htm

Saray'a geliş...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saraya dönüş
» Claus ve Gordon'un saraya gelişi...
» Han'a geliş.
» Şehre geliş.
» Dev Yol Geçidi'ne Geliş.