Mount&Blade RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mount&Blade RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Claus ve Gordon'un saraya gelişi...

2 posters
YazarMesaj
Joe
Svadya Kralı
Joe

Altın : 442

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Left_bar_bleue100/100Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Empty_bar_bleue  (100/100)

Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Empty
MesajKonu: Claus ve Gordon'un saraya gelişi...   Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 9:38 pm

Claus kaleyi görünce dahada hızlandı arkadan Gordon takip ediyordu . Yarım saat kadar sonra kalenin kapısına vardılar. Attan hemen inen Claus saray kapısına doğru koşmaya başladı ve arkasından Gondor geliyordu. Kapıyı sağ eliyle iteledi ve Gordon'u içeriye girmesi için el hareketi yaptı. İçeride Kral Joe bir koltukta oturmuş ihtiyar bir adamla konuşuyordu. Kral Gordon'u görünce ona doğru döndü ve hafifçe gülümseyerek.

Kral Joe : Buraya gel evlat ..!
http://mountandblade-rpg.bossforum.org/forum.htm
Gordon
Svadya Askeri
Gordon

Altın : 276

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Left_bar_bleue100/100Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Claus ve Gordon'un saraya gelişi...   Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 9:58 pm

Karşısında duran kişini Sladya kralı olduğunu hemen anlayan Gordon heyecanlandı. Çocukluğundan beri Sladyalıları çok sever ve birgün onlara hizmet edeceğini düşünürdü. Şimdi ne yapacağını düşünen Gordon kralın ona seslendiğini duydu. ''Buraya gel evlat ..!''
Gordon'nun heyecanı gitgide artıyordu. Yavaş yavaş krala doğru ilerliyen Gordon, ellerinin terlediğini fark etmesi fazla sürmedi. Birkaç adım daha attı ve artık kralın önündeydi. Soğukkanlı olmaya çalışan Gordon kralın önünde diz çöktü ve keskin bir ses tonuyla ''Beni çağırmışsınız efendim'' dedi...
Joe
Svadya Kralı
Joe

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Claus ve Gordon'un saraya gelişi...   Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 10:55 pm

Kral eliyle kalkmasını işaret ederek.

Kral Joe : Evet evlat , seni çağırdım otur şöyle.

Sol eliyle soldaki koltuğu gösterir. Hafifçe gülümseyerek.

Kral Joe: Evet , senin namını çok duydum evlat yaptığın işleri ve saire... Sana bir teklif sunmak istiyorum... Svadya Krallığında yanımda çalışmak istermisin?
Gordon
Svadya Askeri
Gordon

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Claus ve Gordon'un saraya gelişi...   Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:21 pm

Gordon'nun beklediği an gelmişti. Kalbi deli gibi atıyordu ama belli etmiyordu. Başını kaldırdı ve derin bir nefes alarak '' Evet kralım, bu benim için bir şereftir'' dedi...
Joe
Svadya Kralı
Joe

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Claus ve Gordon'un saraya gelişi...   Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:31 pm

Kral kafasını hafifçe sallayarak.

Kral Joe : Artık benden sonra bu krallığın yetkilisi sensin. İçerde kılıç , kalkan , miğfer falan var. Sana 5 şovalyede vereceğim .. Sonra istediğini yapabilirsin Gordon. Ben uyumaya gidiyorum.

Yerinden kalkar ve sağ elini Gordon'un omzuna atar. Elini çeker ve arkasını döner bir odaya doğru gider. Kapıyı açar ve içeriye girip uyumaya başlar. Kapıda 5 muhafız nöbet tutmaktadır.
Gordon
Svadya Askeri
Gordon

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Claus ve Gordon'un saraya gelişi...   Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:37 pm

Kral odasına giderken Gordon tekrar diz çökdü ve ''Teşekkürler kralım.!'' dedi. Kralın odasına girdiğini görünce daha fazla rahatsız etmemek için geri dönen Gordon yeni eşya ve askerlerini alacağı yere doğru ilerler...
Joe
Svadya Kralı
Joe

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Claus ve Gordon'un saraya gelişi...   Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:40 pm

Svadya'lı Avcılar elindeki yaylarla Gordon'un önüne gelir ve diz çökerler.

Svadya'lı Avcı : Kralımız artık sizin emrinizde olduğumuzu söylediler efendim . İsterseniz Kılıcınızı , zırhınızı , eldiveninizi ve botunuzu alın bakın şu odada.

Svadya'lı Avcı sol eliyle solundaki bir odayı gösterir. Odada Kılıç,Paslı Zırh,Paslı Miğfer,Kumaş Eldiven ve Bot vardır.

Rp Dışı : Ben biraz uyuyacağım sen devam ettirirsin.
Gordon
Svadya Askeri
Gordon

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Claus ve Gordon'un saraya gelişi...   Claus ve Gordon'un saraya gelişi... Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:49 pm

Gordon avcıların hepsiyle tek tek tanışdı ve ardından odaya giderek yeni malzemelerini aldı. Tüm silah ve kıyafetleri çok etkileyiciydi ama Gordon en çok atı aldığına sevinmişti. Babasının atına çok benziyordu, bembeyaz tüyleri ve uzun kuyruğu göz kamaştırıyordu. Gordon atını biraz sevdikten sonra seri bir şekilde üstüne çıktı ve yeni askerleriyle birlikte kaleden ayrıldılar...

Rp Dışı: Tamam zaten burdaki RP bitti...

Claus ve Gordon'un saraya gelişi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Claus'dan haber...
» Saraya dönüş