Mount&Blade RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mount&Blade RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Zezem Bitkileri (Görev)

2 posters
YazarMesaj
Arthur
Doktor
Arthur

Altın : 115

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Zezem Bitkileri (Görev) Left_bar_bleue100/100Zezem Bitkileri (Görev) Empty_bar_bleue  (100/100)

Zezem Bitkileri (Görev) Empty
MesajKonu: Zezem Bitkileri (Görev)   Zezem Bitkileri (Görev) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:30 pm

Arthur savaşçılarla beraber kale nin kapısına kadar gelmiştir. Nöbetçilere: Ben Kralın doktoru Arthur Louis içeri girmek istiyorum. Ona zezem bitkilerini getirdim der. Ve daha sonra Nöbetçiler kapıyı açar ve oda gelir. Ve kralı aramaya başlar...

Edit By Joe = Zemzem değil yahu!!! Zezem!
Joe
Svadya Kralı
Joe

Altın : 442

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Zezem Bitkileri (Görev) Left_bar_bleue100/100Zezem Bitkileri (Görev) Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Zezem Bitkileri (Görev)   Zezem Bitkileri (Görev) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:33 pm

Kral koltukta oturmuş bir kişi ile konuşuyordu. Kapının açıldığını gören kral kapıya doğru baktı ve Arthur'u görünce gülümsedi.

Kral Joe : " Gel bakalım evlat "

Kral'ın arkadaşı fısıldayarak krala bir şeyler söyler. Kral başını olumlu yönde sallar.
http://mountandblade-rpg.bossforum.org/forum.htm
Arthur
Doktor
Arthur

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Zezem Bitkileri (Görev)   Zezem Bitkileri (Görev) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:37 pm

Arthur ağır adımlarla kralın huzuruna çıkar. Ve önünde eğilir daha sonra ise krala Zezem bitkilerini verir ve Ayağa kalkar ve merakla kralın ne diyeceğini beklemeye başlar.
Joe
Svadya Kralı
Joe

Altın : 442

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Zezem Bitkileri (Görev)   Zezem Bitkileri (Görev) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:47 pm

Kral zezem bitkilerini alır ve yaverini çağırır ona bitkileri verir ve gönderir. Doktor'a dönerek.

Kral Joe : " Artık serbestsin ben çağırmadan gelme... Fakat başın sıkışırsa beni bul hemen ... Şimdi bizi yanlız bırak "

Kral arkadaşına doğru dönerek konuşmasını sürdürür.
http://mountandblade-rpg.bossforum.org/forum.htm
Arthur
Doktor
Arthur

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Zezem Bitkileri (Görev)   Zezem Bitkileri (Görev) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:48 pm

Arthur gider.

Zezem Bitkileri (Görev)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zezem Bitkileri[!]
» Zezem Bitkileri
» Görev arayışı...
» Yeni Görev...
» Görev sonu...