Mount&Blade RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mount&Blade RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Görev arayışı...

2 posters
YazarMesaj
Gordon
Svadya Askeri
Gordon

Altın : 276

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Görev arayışı... Left_bar_bleue100/100Görev arayışı... Empty_bar_bleue  (100/100)

Görev arayışı... Empty
MesajKonu: Görev arayışı...   Görev arayışı... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:51 pm

Gordon'nun son zamanlar çok boş zamanı vardı. Bu boş zamanları paraya çevirmek istiyordu ve bu yüzden Dev Yol Han'ına doğru yola çıktı. Dağların, ormanların arasından şarkı söyleyerek geçti. Doğayı seviyordu çünkü doğada saklanmak çok kolay oluyordu. Gordon kısa bir süre daha yürüdükten sonra Han'a varmıştı. Kapıyı açtığında adeta dumandan boğulur gibi oldu ama belli etmeden hancıyı aramaya başladı. Gıcırdayan tahtaların üstünden ilerleyerek masanın ardında bardakları temizleyen adamın yanına gitti ve:
- Buralarda James adında birisi varmış tanıyormusunuz. dedi...
Sweizger
Khergit Hanlığı Kralı
Sweizger

Altın : 498

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Görev arayışı... Left_bar_bleue100/100Görev arayışı... Empty_bar_bleue  (100/100)

Görev arayışı... Empty
MesajKonu: Geri: Görev arayışı...   Görev arayışı... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:52 pm

Hancı tebessüm eder ve ardından konuşmaya başlar;

James:Evet o benim.Ne istemiştiniz ?
http://mountandblade-rpg.bossforum.org
Gordon
Svadya Askeri
Gordon

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

Görev arayışı... Empty
MesajKonu: Geri: Görev arayışı...   Görev arayışı... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:58 pm

Gordon hancının bu sözünü duyunca gülümsedi ve:
-Ah. Pardon ilk defa tanışıyoruz ben Gordon, buralara yabancıyım ama bu sıralar oldukça boş zamanım var ve değerlendirmek istiyorum. Kısacası sizin yapmanız gereken ama yapamadığınız birşey varsa ben seve seve yaparım. dedi...
Sweizger
Khergit Hanlığı Kralı
Sweizger

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

Görev arayışı... Empty
MesajKonu: Geri: Görev arayışı...   Görev arayışı... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:12 pm

Hancı:Hımm peki.Senden yapmanı istediğim bir görev var.Khergit kralı Sweizger'den almıştım ancak görevi yapabileceğimi sanmıyorum.Görevi yaparsan parayı bölüşürüz.Dustiril Köyü'nde saklanan bir casus varmış.Onu bulup öldürürsen ve kanıt olarak cesedini götürürsen 200 altın verecekti.100 altın 100 altın bölüşürüz.Ne dersin ?
Gordon
Svadya Askeri
Gordon

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

Görev arayışı... Empty
MesajKonu: Geri: Görev arayışı...   Görev arayışı... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:31 pm

Gordon görevi duyunca gülümsedi. ''Açıkcası daha zor bir görev bekliyordum'' dedi ve adamla el sıkışarak:
- Kısa bir süre sonra ceset ile bu kapıdan içeri gireceğim. Para hazır olsun dedi. Ardından hanı terk etti..
Sweizger
Khergit Hanlığı Kralı
Sweizger

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

Görev arayışı... Empty
MesajKonu: Geri: Görev arayışı...   Görev arayışı... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:41 pm

((RP Dustril Köyü'nde Devam))

Görev arayışı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeşil bitki arayışı
» Rigardo Dev yol hanında... [Görev]
» Yeni Görev...
» Görev sonu...
» Yeşil Bitkiler (Görev Dağılımı)