Mount&Blade RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mount&Blade RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yorgun Gordon...

2 posters
YazarMesaj
Gordon
Svadya Askeri
Gordon

Altın : 276

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Yorgun Gordon... Left_bar_bleue100/100Yorgun Gordon... Empty_bar_bleue  (100/100)

Yorgun Gordon... Empty
MesajKonu: Yorgun Gordon...   Yorgun Gordon... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:18 am

Hava kararmaya başlamış, kızıl güneş etrafı aydınlatırken Gordon, hancının tabelasını gördü. Yorgun ve bitkin bir şekilde hanın kapısını açtı. Kapının önündeki zil çaldığında hancı Gordun'u gördü ve yardım ederek boş bir odaya çıkardı. Yatağa uzanan gördün yaralarına az çok pansuman yaptı ve hafif acılarla derin bir uykuya daldı.
Gözlerini açtığında oda karanlıktı. Anladı ki geceydi ama kendisini iyi hissediyor ve uykusu olmadığı için kaşını baktırmak amacıyla aşağıya indi. Hancı onu gördüğünde gülümseyerek tozlu bir sandalyeye oturttu ve büyük bir bardakta şarap getirdi. Gordon şarabı sevmezdi ama yinede o gün olanlardan sonra içmek istediğini anladı. Bir yandan şarabı yudumluyor bir yandanda hancıyla konuşuyordu:
-Buralarda yaralarıma bakıcak biri varmı.
Hancı:
-Var efendim, hava almak için arka tarafa gitti. Ama dikkat edin orası bu saatlerde tehlikeli olabiliyor
Gordon gülümseyerek:
-Tehlikemi, emin ol merak edeceğin son kişi benim. dedi ve masadan kalkarak Tuhruindil hanının arkasına doğru yürümeye başladı.
Joe
Svadya Kralı
Joe

Altın : 442

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Yorgun Gordon... Left_bar_bleue100/100Yorgun Gordon... Empty_bar_bleue  (100/100)

Yorgun Gordon... Empty
MesajKonu: Geri: Yorgun Gordon...   Yorgun Gordon... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:24 am

((RP TUHRİNDİL'İN ARKASINDA DEVAM))
http://mountandblade-rpg.bossforum.org/forum.htm

Yorgun Gordon...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yorgun Gordon...
» Gordon Fatality
» Gordon'nun İlk Macerası...
» Claus ve Gordon'un saraya gelişi...