Mount&Blade RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mount&Blade RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Orman'da Kurt Arayışı

2 posters
YazarMesaj
AlfTheMud
Svadya Askeri

Altın : 75

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Orman'da Kurt Arayışı Left_bar_bleue100/100Orman'da Kurt Arayışı Empty_bar_bleue  (100/100)

Orman'da Kurt Arayışı Empty
MesajKonu: Orman'da Kurt Arayışı   Orman'da Kurt Arayışı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:20 pm

Alfred sonunda ormana gelebilmiştir.Atından inip etrafı bir inceler.Şu an için tehlike yoktur. Svadyalı askerlerine döner : ''Kraldan aldığım göreve göre kurt bulmamız gerekiyor.Fakat kılına bile zarar gelmemesi gerekiyor,tuzak kurmalıyız.Yanınızda gerekli ekipmanlar var mı?'' Svadyalı yayalar : ''Evet efendim.Tuzak için gerekenler yanımızda''

Alfred : ''Pekala, tuzağı şu yere kurun.Topraktaki izlere göre kurtlar buradan çok geçmiş.Biz de ağaçta yer kurup orada uyuyacağız,haydi hazırlayın'' .

Svadyalı Yayalar : ''Emredersiniz,efendim''

Ve ağaçlardaki yerlerine kurulup uyumaya başlarlar.
Joe
Svadya Kralı
Joe

Altın : 442

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:
Orman'da Kurt Arayışı Left_bar_bleue100/100Orman'da Kurt Arayışı Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Orman'da Kurt Arayışı   Orman'da Kurt Arayışı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:24 pm

Bir kaç saat sonra bir ses gelmiştir. Kurt tuzağa yakalanmıştır ve kıvranıyordur. Tuzak Kurda zarar vermemiştir.
http://mountandblade-rpg.bossforum.org/forum.htm
AlfTheMud
Svadya Askeri

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Orman'da Kurt Arayışı   Orman'da Kurt Arayışı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:26 pm

Alfred ve askerler sese uyanırlar. Aşağıda kurdu görünce müthiş bir sevinçle aşağı inerler. Alfred:

''Afferin güzel tuzak hazırlamışsınız''

Svadyalı yayalar:

''Teşekkürler,efendim''

Alfred kurdu atına yükleyip şehire doğru yollanır.Şehir surları görünmüştür bile.Alfred kendi kendine :

''Kralın gözüne girmeye başladım.Eminim bana ödül vericektir.''
Joe
Svadya Kralı
Joe

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Orman'da Kurt Arayışı   Orman'da Kurt Arayışı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:28 pm

Kurt çok ağır ve güçlüdür. Kurt biraz kıvranır ve sertce ata kafasıyla vurur. At şahlanır ve düşer .
AlfTheMud
Svadya Askeri

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Orman'da Kurt Arayışı   Orman'da Kurt Arayışı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:31 pm

Alfred : ''Hay aksi şeytan.Olacak işmi şimdi bu'' der ve svadyalı yayalarına döner:

''Şu kurdu zaptedin.Kaçmasın bir yere.Ata bakın bakalım durumu nasıl?Ciddi bir şeyi var mı?''
Joe
Svadya Kralı
Joe

Kişi sayfası
Eşyalar:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Orman'da Kurt Arayışı   Orman'da Kurt Arayışı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 8:33 pm

Svadya'lı Yaya'lar atı kaldırır. Atta bir şey yoktur.

Svadya'lı Yaya: Atta bir şey yok efendim biz kurdu alırız iki at taşırız devam edelim.

Svadya'lılar kurdu iki ata alır ve saraya doğru yola koyulurlar.

((RP HALMAR ŞEHRİ - SARAY'DA DEVAM))

Orman'da Kurt Arayışı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Görev arayışı...
» Yeşil bitki arayışı
» Kurt Eğitimi İçin Yardım